דף הבית  |  אודות  |  דפי עבודה חינם  |  איך זה עובד  |  שאלות נפוצות  |  קבלו עדכונים במייל  |  צרו קשר  |  אפליקציות ללימוד אנגלית  
למרות שגם בכיתות ח' ו-ט' יש תלמידים שטרם הגיעו לרמת קריאה בסיסית באנגלית, ספרי הלימוד של הקבצות תגבור בכיתות אלה אינם מלמדים קריאה באופן שיטתי. ספרים כמו Upgrade שנלמד בכיתות תגבור בשכבות ח-ט, מלמדים אוצר מילים בסיסי מבלי ללמד קריאה מהבסיס. תלמידים ברמת קריאה של מתחילים מתקשים ללמוד מהספר משום שאינם מקשרים את המילים שהם מכירים משמיעה, עם המילים שהם "קוראים".
דף עבודה הכולל תשבץ עם בנק מילים. השילוב של תשבץ עם בנק מילים מאפשר לתלמידים "לנחש" את המילים העונות על הגדרות התשבץ, וכך לפתור וללמוד באופן עצמאי.
דף עבודה חינם: זהו את החשודים. דף עבודה בתשלום: עזרו לדמויות להציג את עצמן. שני הדפים משלבים אלמנטים של משחק ובכך הופכים את הלמידה למעניינת ומלהיבה יותר.
35 קלפים דו-צדדיים ללימוד אוצר מילים של יחידות 2-1. יש לגזור את הקלפים ולהפריד בין היחידות (היחידה רשומה בצד האחורי של הקלפים). למדו כל יחידה בנפרד. הורים / מורים יכולים לשחק "חטיפות" עם התלמיד: המורה אומר מילה והתלמיד הראשון שחוטף את התמונה שלה, מקבל את הקלף שלה. הזוכה הוא זה שחטף את מספר הקלפים הגדול ביותר. לאחר הצגת המילים עם "חטיפות" התלמידים יכולים להמשיך ללמוד לבד עם הקלפים.
תלמידים שלומדים מספר זה, רכשו כבר מיומנות קריאה בסיסית (גם אם הקריאה שלהם עדיין מאוד משובשת), אך אוצר המילים שלהם עדיין מאוד מוגבל והם עדיין מתקשים ללמוד מילים חדשות. לכן הם זקוקים לחומרים משלימים שיציגו להם את המילים החדשות באופן בלתי נשכח.
הערכה כוללת שתי מצגות המציגות שני סטים של מילים מהיחידה (כעשר מילים למצגת), ותשבץ לחזרה על 18 מילים. המצגת הראשונה ניתנת להורדה חינם, המצגת השנייה נמכרת ב-30 ש"ח, והתשבץ נמכר ב-12 ש"ח.
המצגת היא אינטראקטיבית וכוללת בוחן מילים בסופה. מתאימה להצגה ראשונית של המילים בכיתה, או בבית, כעבודה עצמאית. מתאימה מאוד למודל "הכיתה ההפוכה". עלות המצגת: 30 ש"ח
Entry Point 1 משמש בעיקר כיתות ז' בהקבצת תגבור. הוא מיועד למתחילים ומלמד את אותיות ה-ABC מהתחלה. עם זאת, חלק גדול מהתרגילים בספר מתבסס על היכרות עם אותיות שטרם נלמדו בו, ולכן הוא מבלבל תלמידים שאינם מכירים את כל האותיות. דפי העבודה והקלפים של YR עוזרים לתלמידים להתמודד עם התכנים הנלמדים בספר, תוך הקפדה על שימוש באותיות המוכרות.
תרגיל מסכם ליחידה 1: דף עבודה לתרגול שימוש באותיות A, M ו- S וחזרה על אוצר המילים של היחידה. הדף כולל בנק מילים ויש לשייך כל מילה לתמונה המתאימה. מותאם במיוחד לסגנון למידה ויזואלי.
המשחק כולל 12 קלפים עם מילים מיחידה 2. בשלב הראשון, המורה / הורה מציג את הקלפים והמילים שהם מייצגים. בשלב השני, המורה אומר מילה והתלמיד נדרש "לחטוף" את הקלף שלה לפני שהמורה, או תלמיד אחר יחטפו אותו.
דף עבודה המחולק לשלושה חלקים: בחלק הראשון, תידרשו לבחור את האות או צירוף האותיות המתאימים ביותר להשלמת המילה המתארת את התמונה. בחלקו השני, תידרשו להתאים לכל אות גדולה, את האות הקטנה שלה. בחלקו השלישי, תידרשו לתרגם מאנגלית 6 מילים מיחידות 2-1.
הערכה כוללת: סט 12 קלפים ללימוד המילים של יחידות 4-3, דף תרגול למילים שנלמדו ודף בוחן (12 ש"ח לפריט).
הערכה כוללת פלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים של יחידות 6-5, ושני דפי עבודה לתרגול המילים, האותיות והנושאים של היחידות. הפריטים ניתנים לרכישה בנפרד במחירים 12-7 ש"ח.
הציגו את המילים של היחידה בעזרת הפלאשקרדס, תרגלו עם דף עבודה לתרגול ראשוני, וחיזרו על החומר עם דף עבודה לתרגול נוסף. מחיר כל פריט: 12 ש"ח וניתן לרכוש את הפריטים בנפרד.
סט פלאשקרדס להצגת המילים של יחידות 9-8, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של יחידה 8, ודף עבודה לתרגול נוסף של הלומר מיחידה 8. מחיר כל פריט: 12 ש"ח וניתן לרכוש כל פריט בנפרד.
סט פלאשקרדס להצגת המילים של יחידה 9, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה ודף עבודה לתרגול נוסף. מחיר כל פריט: 12 ש"ח.
הערכה כוללת סט פלאשקרדס (קלפים) להקניית המילים של היחידה, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. מחיר כל פריט: 12 ש"ח.
סט פלאשקרדס (קלפים) ודפי עבודה ללימוד ותרגול המילים והנושאים של יחידה 11. מחיר כל פריט: 12 ש"ח
הערכה כוללת סט פלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים של יחידה 12, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. ניתן לרכוש כל פריט בנפרד ומחיר כל פריט: 12 ש"ח.
סט פלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים של יחידה 13, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף.
סט פלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים של היחידה, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. מחיר כל פריט: 12 ש"ח.
סט פלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים של היחידה, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. מחיר כל פריט: 12 ש"ח.
סט פלאשקרדס ללימוד המילים של יחידה 16, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים מהיחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. 12 ש"ח לפריט.
סט של 12 פלאשקרדס (קלפים) להקניית אוצר מילים של יחידה 17, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים של היחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף. 12 ש"ח ליחידה.
סט פלאשקרדס ללימוד המילים של יחידה 18, דף עבודה לתרגול ראשוני של המילים והנושאים מהיחידה, ודף עבודה לתרגול נוסף.
סט פלאשקרדס ללימוד המילים של היחידה, דף עבודה חינם לחזרה ראשונית על המילים, ודף עבודה "זהו את החשודים" לחזרה נוספת על המילים של היחידה.
החומרים המשלימים לספר זה מעודדים את התלמידים ללמוד באמצעות ניחוש. הם בנויים כך שגם תלמידים שטרם נחשפו לתוכן של היחידה, יוכלו "לנחש" את הפיתרונות לתרגילים ולקבל חוויה של הצלחה.
הערכה כוללת פלאשקרדס (קלפים) ללימוד 12 מילים, ודף עבודה לחזרה עצמאית על המילים שנלמדו עם הקלפים.
הערכה כוללת פלאשקרדס (קלפים) ללימוד 12 מילים, ודף עבודה לחזרה עצמאית על המילים שנלמדו עם הקלפים.
הערכה כוללת פלאשקרדס (קלפים) ללימוד 12 מילים, ודף עבודה לחזרה עצמאית על המילים שנלמדו עם הקלפים.
הערכה כוללת פלאשקרדס (קלפים) ללימוד 12 מילים, ודף עבודה לחזרה עצמאית על המילים שנלמדו עם הקלפים.
זהו ספר שמיועד לתלמידים שכבר רכשו מיומנויות קריאה בסיסיות, אך אוצר המילים שלהם עדיין מוגבל מאוד. זהו מצב מאתגר, מכיוון שהספר מלמד כמות גדולה של מילים חדשות ומכיל טקסטים שקשה לכיתה כזו להתמודד עמם.
דף העבודה כולל, בנוסף לתשבץ עם הגדרות, בנק מילים שעונות על הגדרות התשבץ. לכן, הדף מאפשר עבודה עצמאית, וניתן להיעזר במילון של ספר הלימוד.
תשבץ, תפזורת ושני דפי-עבודה ללימוד 2 סטים של אוצר המילים מהיחידה. דף התפזורת ניתן להורדה בחינם!
תשבץ ודף עבודה שיכול לשמש גם בוחן אוצר מילים. התשבץ מכיל בנק מילים ולכן מעודד למידה תוך ניחוש ומאפשר עבודה עצמאית עם המילון של הספר.
הערכה כוללת תשבץ ושלושה דפי עבודה שכל אחד מהם מלמד סט שונה של אוצר מילים מהיחידה. בנוסף, כבונוס - שני סטים של פלאשקרדס להורדה חינם, לתרגול פרטני של 18 מילים.
הספר Freddy's World מיועד לתלמידים שכבר יודעים לזהות את האותיות באנגלית. אז מה עושים עם תלמידים שעדיין מבלבלים בין אותיות דומות? ללא חומרי לימוד מתאימים, תלמידים אלה יתרגלו ללנחש את המילים במקום לקרוא אותן. וזה הרגל שיפגע משמעותית בהבנת הנקרא שלהם, ולכן כדאי מאוד למנוע אותו מבעוד מועד.
הערכה מיועדת לתלמידים שלא מזהים את כל האותיות. הפריטים במחיר מבצע בסך 7 ש"ח, וניתן לרכוש גם פריט יחיד מתוך הערכה.
שלושה צמדים של פלאשקרדס. כל צמד כולל סט קלפים אחד של תמונות בלבד, ללימוד המילים משמיעה, וסט שני ללימוד הרכב האותיות של המילים. הקלפים של התמונות מיועדים לשלב הראשון של הלמידה והקלפים עם המילים להשלמה מיועדים לשלב השני, בו לומדים איך המילה כתובה.
שלושה דפי עבודה, כל אחד מתייחס למספר שיעורים של יחידה 2. כל אחד, מתרגל בנוסף לאוצר המילים, זיהוי אותיות צירופי אותיות.
מבחר דפי עבודה ופלאשקרדס ללימוד המילים של יחידה 3 ולחזרה על האותיות. החומרים מחולקים לפי השיעורים ביחידה.
מבחר דפי עבודה ופלאשקרדס ללימוד המילים והאותיות של יחידה 4. החומרים מחולקים לפי השיעורים ביחידה וניתנים לרכישה בנפרד.
הערכה ללימוד יחידה 5 כוללת 10 פריטים המיועדים להקניית אוצר מילים של היחידה ולחזרה. כל פריט ניתן לרכישה בנפרד, והמחירים נעים בין 10 ש"ח ל-14 ש"ח לפריט.
מבחר דפי עבודה ופלאשקרדס (קלפים) ללימוד המילים והאותיות של יחידה 6. מומלץ להשתמש בפלאשקרדס להקניית אוצר מילים ובדפי-עבודה לחזרה על המילים שנלמדו. הפלאשקרדס מוצעים במחיר מבצע (2 במחיר 1).
המורים וההורים מלמדים כולם מספר הלימוד של התלמידים, שמיועד לתלמידים בשלב הראשון של רכישת קריאה. כשזה לא עובד, עלינו להניח שספר הלימוד אינו מתאים לסגנון הלמידה של התלמידים. כדי להתקדם, הם זקוק לחומרי לימוד שונים, ולהוראה שונה מזו שקיבלו עד כה.
סביבת הלימוד מעוצבת כדי להעניק הזדמנות ללמידה מהנה ולחוויית הצלחה. לכן חשוב הרכב קבוצת התלמידים וסינכרון הלמידה עם הלמידה בכיתה הרגילה.
UPGRADE
ON TRACK ALTERNATIVE
ENTRY POINT 1
GOALS 1
TAKE ACTION
FREDDY'S WORLD